Tavolina

Shitet nga: driton 17 Nën 21:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

600 EUR   800 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
jon 8 sete + 1 shankeric qmimi i pa diskutushem jon ne gjendje shum te mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim