Tavoline

Shitet nga: Afrim 19 Nën 20:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Shiten kater tavolina me nga kater karrige jan ne gjendje te mir dy muj pun
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim