Tend , qader , mbuloj

Shitet nga: Labinot Pajaziti 21 Shk 19:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Tend per terasa , lokale , oborre ,etj..
Ngjyra: Bardh dhe gjelbert,
Dimensionet : Gjersia 6m , Gjatesia 4m.

Shume pak e perdorur.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim