Tenda

Shitet nga: Sami 03 Mar 14:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Shiten keto tende 4muaj te perdorura te reja
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim