Termos per bartjen e Gjellrave

Shitet nga: Endrit 31 Tet 20:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR   500 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Termos per bartjen e ushqimit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim