Termostat per matjen e temperatures te furres

Shitet nga: Gazi 05 Mar 20:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Shiten 2 termostate per matjen e temperatures te furres deri ne 300 grade.
Qmimi per cope eshte 20 Euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim