Tostin e posa ardhur nga turkia i perdorun

Shitet nga: ermir 16 Shk 23:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Tosti osht n gjendje t rregullt siq po shihet edhe ne foto pres bleres serioz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim