URGJENT - inventar per Fast Food

Shitet nga: Remzi 14 Mar 12:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Shes inventarin per fast food:
21 karrika - 10 euro copa,
9 Tavolina - 20 euro copa,
Frigorifer Vitrine - 450 euro,
Shanku dhe Pullti - 150 euro,
Frigorifer per pije - 250 euro,
Skare Profesionale 250 Euro,
Ferteze - 350 euro,
Toster - 50 euro,
Roshov me 2 pllaka - 25 euro,
Roshov me 4 pllaka - 30 euro,
- fastfood, fast food, urgjent, invertar, karrika, skare, frigorifer, tavolina, shank, toster, lokal, prishtine
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim