URGJENT invertarin qmimi i arsyeshem

Shitet nga: Afrim 23 Shk 12:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Shes urgjent invertarin per lokal jane 27 tavolina dhe afro 90 karrika, invertari sic shihet ne foto verejtje nuk ndahen me pak se 10 per inf. me shume na kontaktoni ne nr. +37745-80-70-80.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim