Ulese

Shitet nga: ngadhnjim 20 Shk 19:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Kemi 56 ulse te njojtit lloj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim