VITRIN PER EMBELSIRA

Shitet nga: ASIM 01 Pri 22:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
VITRIN PER EMBELSIRA PRODHIM I FRIGO TEKNIKES NE GJENDJE TE SHKELQYER
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim