Ventiliator i ri

Shitet nga: Kola 27 Tet 22:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Shes ventilim i pa perderour
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim