Ventillator per qdo lloj lokali

Shitet nga: ventillator 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Te gjith jan funksional
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim