Ventillim

Shitet nga: driton 19 Shk 23:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
shes urgjentisht qmimi i pa diskutushem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim