Ventillim

Shitet nga: driton 27 Tet 14:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
osht ne gjendje te rregullt qmimi i pa diskutushem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim