Veranda me tavoline

Shitet nga: avni 15 Nën 14:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Shiten te perdoruara po te mira.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim