Vitrin e sallatave

Shitet nga: vitrin 17 Mar 21:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Vitrin ftohse per sallata
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim