Vitrin

Shitet nga: Vitrin 10 Sht 17:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Vitrin per sallata-mish ne gjendje te rregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim