Vitrina per embelsira e ardhun nga zvicrra

Shitet nga: esat 21 Pri 11:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

660 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Vitrina asht per shum e mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim