Vitrine Ftohese dhe Frigorifer 6Kendesh

Shitet nga: valon 17 Shk 12:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Shiten Frigorifer Vitrine 6 kendesh dhe Frigorifer Vitrine.
Te dyja jane ne gjendje te rregullt.
Per cdo info na kontaktoni


Cmimi me mareveshje.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim