Vitrine e gjellerave,Shpret per restorante,Banak..

Shitet nga: besart 14 Mar 18:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Shitet ky inventar:Vitrina per ekspozim te gjellave 220 euro ,Shporet me furre per restorante me plin 350 euro ,Banak per Kafene 120 Euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim