Vitrine per ekspozimin e gjellrave per gjelltore

Shitet nga: besart 07 Pri 20:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Shitet vitrina ekspozuese shum pak e perdorur me cmim te volitshem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim