Zerim

Shitet nga: driton 19 Shk 23:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

700 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
3 zvuqnika basbin perfercus mikset ngjedje perfekte shes urgjent
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim