frigorifer

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: burim zejnullahu 15 Pri 21:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 300 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Oshte frigorifer
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim