inventar per fast food

Shitet nga: Burim 19 Shk 02:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

230 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
shitet skara ekonomike me plin rosfrai meni defekt te vogel defekti i kushton 10 euro kurse qmimi skares esht 120ero/ shiten 2REKLAMA ME DRIT PER MBISHKRIM SHUM PRAKTIKE QMIMI PER TE DYAT 100ERO ./ SHITET nI AGREGAT ELEMAZ SHUM PAK IPERDORUR QMIMI 30ERO /SHITEN 15 TEPSIA TE PIZZAV ITALIANE ORIGJINAL JAN BLE 4.20 SHITEN VETEM PER 2ERO COPA DIMENZIONI 28CM 15COPA 30ERO
FLM PER MIRKUPTIM PRES BLERS SERIOZ KTO MJETE KUSHTOJN 280 GJITHAT MEZBRITJE
230ERO
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim