inventar te kafiterise

Shitet nga: albert 16 Pri 20:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
shiten
4 tavolina te medhaja per 4 persona
7 tavolina dyshe
24 karrika

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim