invertar per fast food

Shitet nga: Liridon Pacolli 15 Tet 11:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Shitet i gjith invertari per Fast Food, paisjet jan ne gjendje te rregullt

10 tavolina
40 karriga
6 tavolina separe
12 shankerica
11m gjatsi separe
furra e picave(8 pica)
mullini
llavabori
skara
plloqat
ventillimi
fritoza
frigoriferi horizontal
frigoriferi vertikal
enët
etj.

pres te interesuar serioz, cmimi si pas marrveshjes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim