invertar per lokal

Shitet nga: beqa 09 Nën 18:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

600 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Shitet invertari per kafiteri shanki ventillatori frigorifer en lares pllaka elektrike ne nje vend dollap per dekor te pijev
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim