invertar

Shitet nga: lavdim 14 Jan 21:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
invertari komplet shank tavolina karrige etjj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim