pajisje per nxemje me plin

Shitet nga: Ahmeti 27 Nën 15:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
nxemse plini
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim