per kaffe

Shitet nga: invertar per kaffe 22 Shk 20:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Shes tavolinat shankun reklamen per pije frigoriferin te gjitha jan pak te perdorura pres bleres serioz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim