plin

Shitet nga: reis 27 Jan 22:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

495 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Shitet plini me furr ne gjendje shum te mir , per biznese te ndryshme
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim