plin

Shitet nga: reis 09 Mar 14:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

465 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Shitet Plini per gastronomi ne gjendje shum te mir ka edhe furren te re te pa perdorur
reisi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim