restorane dhe fastfood

Shitet nga: Did Mehmeti 28 Mar 19:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Shes motorr ventillimi (industrial) ne gjendje perfekte me kapacitet deri ne 400m2 e me shum.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim