shes inventar per fastfood

Shitet nga: faton 28 Gsh 08:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

550 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Shitet inventari per restorant dhe fastfood ne vijim:
Shanku ngjyr hiri me qesme dhe me llavabo
Skara me plin dhe me kabinen e llamarines
Disa ene te perdorur
Tavolina druri per terase (4 tavoline dhe 20 karrige) ne gjendje te mire.
Shumica e inventarit eshte perdorur shume shkurt dhe eshte ne gjendje te mire
cmimi shume i volitshem 550 €. I shesim edhe ndarazi por qmimi per ndarazi eshte me i shtrenjt.
Tel 045616348
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim