shes ose ndroj furren zanuzi

Shitet nga: shpetim 29 Pri 13:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
shes furren zanuzi prodhim italian ne gjendje perfekte ka 10rafta temp maximale 300 grad .3fazor ka sistemin e avullit punon shum mir qmimi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim