shes televizionin 32 inq i perdorur

Shitet nga: ermir 17 Shk 00:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
I ardhur nga gjermanija ne gjendje t rregullt i perdorun qmimi 180
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim