shitet invertari me marrveshje

Shitet nga: FADIL 05 Shk 16:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
shitet invertari 5 tavolina me 16 karrika , dhe 1 shankeric 1 friz i pijeve , dhe 3 tostiera me qmim te volitshem qmimi sipas marrveshjes .044 700 534.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim