u shit

Shitet nga: Amsall 16 Pri 12:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Frigoriferi-Vetrina për akullore, prodhimi Italian, firma BOCCHINI, dimenzione, 210x135x120, me 24kaseta të vogla, ose 16 ma tmdhaja, me dy motora hermetik. Viti pridhimit 2011, vetëm nji sezon ka punu, gati si e re. Çmimi me marrveshje . Shumë e mire

SHUM MA E MIRE SE NFOTO
Osht si e re,punon perfekt
Qmimi me marveshje.
Amsall
049272071
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim