urgjent 5 tavolina 13 shankerica ose ndrroj

Shitet nga: fehmi 01 Sht 11:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

115 EUR   150 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Shes 5 tavolina dhe 13 shankerica me nje qmim te mir dhe te volitashem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim