Arke Fiskale

Shitet nga: Taulant 10 Jan 21:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për shitore/butiqe
Shes arken fiskale e cila eshte perdorur shume pak dhe eshte pothuajse ne gjendje te re. Natyrisht posedoj te gjitha dokumentet e nevojshme si edhe ato te cregjistrimit te biznesit.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim