Biznesi Butik Per Meshkuj

Shitet nga: Driton Gashi 18 Pri 12:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për shitore/butiqe
Shitet biznesi i butikut me veshje për meshkuj përfshire inventarin komplet. Lokali është ne gjendje te mirë dhe i përshtatshëm për biznes. Çmimi sipas marrëveshjes.
Lokali gjendet ne Ulpiane Ose te Aleanca Perball Mobishop ErLisit..

Vrejtje : Vetem edhe sot osht Afati i fundit Faleminderit per mirkuptim

Çmimi sipas marrëveshjes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim