Drita 42 cop per ndriqimin e lokaleve te Ndryshme

Shitet nga: Xhevdet 19 Sht 10:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 EUR   5 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për shitore/butiqe
Shes Drita elektrike shume te pershtatshme per salla dasmash, butika, restorante, marketa etj.
Dritat jan ne gjendje shume te mirë, jane shume pak te perdorura. Cmimi i blerjes se tyre ka qen 14 euro dhe i shes se nuk me duhen më.
Sasia 42 copa
Cmimi 5 euro (i diskutueshem)
Na kontaktoni:
044-225-909
045-224-515
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim