Dyrt e garazhes dhe reklamen e shitores

Shitet nga: hida 29 Mar 19:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për shitore/butiqe
dera eshte me motorr 2.20 me 1.70 kushton 320 e reklama me drita 80 e jan ne gjendje te rregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim