Frigorifera komore Service

Shitet nga: agron 20 Dhj 17:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për shitore/butiqe
frigo klima servis

bejm servisimin e dhomave frigo,( komore ) montimin dhe servisimin e tyre.

‎"bejm shitjen montimin servisimin e te gjitha klimave,si dhe bejm mbushjen e klimave te automjeteve me aparat elektronik, bejm edhe rregullimin e frigoriferave shtepijak te restoranave dhe te gjitha aparateve ftohse, si dhe lavatriqeve termo ,nxemse etj adresa kodra e trimave prishtine tel 044 111 051.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim