Inventar Per BUTIK

Shitet nga: Bashkim 11 Mar 15:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për shitore/butiqe
Shitet komplet inventari i ri per Butik + 2 kamera dhe kompjuteri .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim