Inventar dhe bizhuteri lir dhe mir

Shitet nga: Erduan 01 Pri 09:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për shitore/butiqe
Inventar për qanta ,bizhuteri,rafta të syzave si dhe shes bizhuteri te ndryshme me qmim shum te volitshëm.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim