Inventar per butik

Shitet nga: dritoni 27 Shk 23:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për shitore/butiqe
shes inventarin per butik ka hapsir per 150m dhe jon komplet te terranoves italijane dhe asht komplet inventari.shes edhe fingera kaliop te aluminit dhe alarma per rroba 18mij copa me gjith aparat te dera dhe kan qmime te volitshme
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim