Inventar per butik dhe rroba

Shitet nga: dritoni 27 Dhj 18:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për shitore/butiqe
shes rroba italijane me shumic dhe me qmime te volitshum shes edhe inventar per butik 150m dhe fingera per rroba dhe alarma per rroba dhe kan qmime te volitshme
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim