Inventar per butik

Shitet nga: Lavdim 05 Tet 23:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

110 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për shitore/butiqe
Shiten 2 rafte ne forme ujdhese, te perdorura 2 vite. Raftet jane te ndertuara nga materiali Mediapan dhe kane dizajn modern, Mund te perdoren per cdo lloj shitore per veshmbathje. Cmimi 110 per 1 cope.
Posedojme edhe copa tjera raftesh moderne qe mund te perdoren ne kombinim me raftet nga fotot.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim